koncentruotas sviestas

koncentruotas sviestas
koncentruotas sviestas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš grietinėlės arba sviesto pašalinus vandenį ir neriebalines medžiagas gautas gaminys, kuriame pieno riebalų yra ne mažiau kaip 99,8 proc., drėgmės ir neriebalinių pieno medžiagų – ne daugiau kaip 0,2 proc. Šis produktas skirtas konditerijos gaminiams, valgomiesiems ledams ir kitiems maisto gaminiams gaminti. atitikmenys: angl. concentrated butter vok. Butterfett pranc. beurre concentré, m šaltinis 1997 m. gruodžio 15 d. Tarybos reglamentas (EB) Nr. 2571/97, priimtas dėl sviesto pardavimo sumažintomis kainomis ir dėl paramos suteikimo konditerijos gaminių, ledų ir kitų maisto produktų gamyboje naudojamai grietinėlei, sviestui ir koncentruotam sviestui

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • Butterfett — koncentruotas sviestas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš grietinėlės arba sviesto pašalinus vandenį ir neriebalines medžiagas gautas gaminys, kuriame pieno riebalų yra ne mažiau kaip 99,8 proc., drėgmės ir neriebalinių… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • beurre concentré — koncentruotas sviestas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš grietinėlės arba sviesto pašalinus vandenį ir neriebalines medžiagas gautas gaminys, kuriame pieno riebalų yra ne mažiau kaip 99,8 proc., drėgmės ir neriebalinių… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • concentrated butter — koncentruotas sviestas statusas Aprobuotas sritis pieno produktai apibrėžtis Iš grietinėlės arba sviesto pašalinus vandenį ir neriebalines medžiagas gautas gaminys, kuriame pieno riebalų yra ne mažiau kaip 99,8 proc., drėgmės ir neriebalinių… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”